טיולים מאורגנים למקדוניה

טיולים מאורגנים למקדוניה 2018-05-09T19:38:13+00:00

אל הקסם הבלקני לשומרי מסורת

בולגריה מקדוניה יוון - 10 ימים

  • טיולים מאורגנים אלבניה, מקדוניה, מונטנגרו

אל הקסם הבלקני

אלבניה מקדוניה ומונטנגרו - 8 ימים

טיולים מאורגנים למקדוניה

.

מקדוניה היא מדינה קטנה עם היסטוריה מורכבת ומסקרנת במיוחד! בחלקה שייכת לאזור הבלקן, בחלקה למדינות הים התיכון והיא גם בעלת היסטוריה עשירה בה משולבים היוונים, הרומאים והעות’מנים. מקדוניה מציעה למטיילים בה מגוון של אתרים הסטוריים ומרשימים לצד מקומות מודרניים. במדינה קטנה כל כך יש נוף ויופי, אתרים הסטוריים, אתרים מודרנים ארוזים יפה יחדיו.

בירתה של מקדוניה – סקופיה, היא אחת מהבירות יוצאות הדופן באירופה, בה יש כל העת התחדשות אורבנית מתמדת שהופכת אותה לעיר בה יש שילוב מוזר היוצר פאזל צבעוני ומעניין של מבנים ממקורות שונים היוצרים עיר מעורבת ומגוונת שאינה מפסיקה להפתיע.

מחוץ לבירה יש אפשרויות בילוי רבות לחובבי הטבע בטיולים רגליים במסלולים שונים, רכיבת אופניים, טיפוס על הרים, טעימת יינות ועוד…זאת לצד כפרים בלקניים מסורתיים. במקדוניה יש גם חופי ים, פסטיבלים שונים בימות הקיץ, ואתרי סקי מצוינים בימות החורף בנוסף, כנסיות ביזנטיות, תרבות ומורשת עתיקה. כל אלו הופכים את מקדוניה ליעד תיירותי נחשק ויפה.
אנו באופקים, מציעים לכם טיול מאורגן במקדוניה, בו תוכלו להיחשף לנופים היפים, לפסגות ההרים, לאפשרויות הבילוי הרבות במדינה ולגיוון ההיסטורי אותו ציינו. טיול מאורגן יכול לחסוך מכם את הטרדה והטרחה שבארגון ותכנון ואף בביצוע של טיול כזה.

אצלנו תקבלו טיול מאורגן למופת עם מדריך מיומן ובקי  שיעמוד לרשותכם בכל שלב משלבי הטיול ויסייע לכם למקסם את ההנאה שלכם ולהגיע אל השקט והשלווה אותו ביקשתם ביציאתכם לטיול במקדוניה!