טיולים מאורגנים לויטנאם וקמבודיה

טיולים מאורגנים לויטנאם וקמבודיה 2018-05-09T19:31:11+00:00

שבטים ומקדשים – לשומרי מסורת

ויטנאם, קמבודיה  - לשומרי מסורת קוד טיול: XBKC מדינות: ויטנאם, קמבודיה אזורים: האנוי, נין בין, האלונג ביי, הו צ'י מין סיטי, דלתת המקונג, מחילות קוצ'י, סיאם ריפ, מקדשי אנגקור. [...]

ויטנאם וקמבודיה פרימיום

האנוי, סאפה, באק הא, נין בין, האלונג ביי, הרמה המרכזית ודאלאת, דא נאנג, הוי אן, הואה, הו צ'י מין סיטי, הדלתא של המקונג, פנום פן, סיאם ריפ וקומפלקס המקדשים אנגקור

  • טיול מאורגן לוייטנאם וקמבודיה

שבטים ומקדשים

שהאנוי, האלונג ביי, סאפה, הו צ'י מין סיטי,מחילות קו-צ'י, טאי נין, הדלתא של המקונג, סיאם ריפ, קו-צ'אנג, בנגקוק

קרוז בויטנאם וקמבודיה על נהר המקונג בספינה המהודרת מקונג פרסטיג’ 2

טיולי עומק בהאנוי, סייגון (הו צי' מין סיטי) ומקדשי אנגקור בקמבודיה

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה

אם רוצים להצביע על מדינה אחת במזרח אסיה שהתיירות אליה קפצה בדילוג משמעותי מאוד בשנים האחרונות וייטנאם היא בחירה מצוינת. המדינה שפעם התפרסמה בגלל המלחמה האכזרית שהתנהלה בה נהפכה עכשיו לאחד מיעדי התיירות המרתקים בעולם. צורתה הצרה והמאורכת של וייטנאם נשלטת למעשה בידי שתי הערים הגדולות – האנוי והו צ’י מין סיטי. בשתיהן יש המולה רבה לצד עניין ואתרי ביקור מרתקים. אבל עיקר היופי של וייטנאם טמון דווקא באזורים הכפריים. בטיול מאורגן בויטנאם אפשר למצוא שלווה אינסופית בין המקדשים היפים, בין פגודות העץ והעמקים הירוקים והפוריים. אל כל המבחר המושך הזה כדאי להוסיף כמה משמורות הטבע היפות בעולם, ובראשן מפרץ האלונג שנבחר לאחרונה כאחד משבעת פלאי הטבע בעולם. אתרי הצלילה של נהטראנג הם מהיפים בעולם ועוד לא אמרנו כלום על האוכל הווייטנאמי. למעשה מדובר במעדנים ולא בסתם אוכל. כמעט בכל מקום שבו תסעדו בוויטנאם תלקקו את האצבעות. אלה יכולות להיות אטריות חריפות באחד מדוכני הרחוב את לחמניות טריות בסגנון צרפתי באחת המאפיות של האנוי.

הו צ’י מין סיטי, שנקראה פעם סייגון, מציגה שילוב בין גורדי שחקים מודרניים לשדות מחופות עצים וסגנון צרפתי שמזכירים בכל מקום את עברה של הארץ כמושבה צרפתית. הרובע העתיק של האנוי הוכרז כבר כאתר מורשת עולמית של אונסק”ו וכדאי לבקר במקדשים הרבים שפזורים בו. בשעות הערב נהפכת העיר כולה לאתר בילוי מסחרר.
הדלתא של המקונג היא אחד האזורים היפים במדינה. לכאן מגיע הנהר האדיר בסוף מרוצו ולפני שהוא נשפך לים סין הדרומי. אזור ההרים סאפא הוא אטרקציה גדולה למבקרים בחלקיה הצפוניים ביותר של וייטנאם. כאן חיים כמה משבטי ההרים המסורתיים שמשמרים אורח חיים שכבר נעלם לחלוטין מאזוריה האחרים של המדינה.