טיולים מאורגנים לארגנטינה

טיולים מאורגנים לארגנטינה 2018-05-09T19:23:37+00:00

פניני דרום אמריקה

פניני דרום אמריקה קוד טיול: BRA מדינות: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל איזורים:בואנוס איירס, קלפטה, שמורת טורס דל פאיינה, מפלי האיגואסו, ריו דה ז'נירו, פטרופוליס אורך הטיול: 13- 14 ימים 12 לילות סגנון: טיולים מאורגנים [...]

דרום אמריקה – לשומרי מסורת

ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה – 17 יום/15 לילות

גרנד תור דרום אמריקה – פרו, צ’ילה, ארגנטינה, ברזיל

דרום אמריקה 28 יום 26 לילות

טיול לדרום אמריקה – טיול לארגנטינה, צ’ילה וברזיל

קלאפטה, שמורת פארק הקרחונים, טורס דל פיינה, פריטו מורנו - ה"קרחון המתנפץ", בואנוס איירס, מפלי איגואסו, ריו דה ז'נירו, האיים הטרופיים

דרום אמריקה גרנד תור

ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, פרו - 24 ימים

  • ברזיל - מפלים

טנגו, סמבה וקרחונים בדרום אמריקה

רגנטינה, צ'ילה, ברזיל - כולל הג'ונגל האמזוני - 22 יום

  • ברזיל- תמונת נוף של העיר

פלאי דרום אמריקה

בואנוס איירס, ברילוצ'ה, מעבר האנדים, פוארטו מונט,מגדלנה – אי הפינגווינים, טורס דל פאיינה, קלאפטה – פארק הקרחונים וה"קרחון המתנפץ", מפלי איגואסו, ריו דה ז'נירו

קרוז וטיול בדרום אמריקה בתקופת הקרנבל: ארגנטינה, צ’ילה, אורוגוואי וברזיל

קרוז וטיול בדרום אמריקה הוא ללא ספק מסע מרתק של פעם בחיים המשלב נופים מרהיבים, אתרי טבע ונוף שאין כמותם בשום מקום אחר ואוכלוסיה מקומית מגוונת בעלת תרבות מרתקת.

טיול משולב קרוז לדרום אמריקה – ארגנטינה, צ’ילה, אורוגוואי וברזיל – כולל שמורת טורס דל פיינה פטגוניה ומפלי איגואסו

שייט בין קרחוני פטגוניה טיול ל"קרחון המתנפץ"- פריטו מורנו בשמורת לוס גליישרס בפטגוניה

טיול מאורגן לארגנטינה

ארגנטינה היא ארץ ענקית ומלאת הפתעות. יש בה כמה מן הערים המרתקות בעולם ובראשן כמובן בואנוס איירס, שאי אפשר להשוות אותה לעיר אחרת ברחבי הגלובוס, יש בה כמה מן השמורות המרתקות והיפות ביותר על פני כדור הארץ ויש לה את המוזיקה המשגעת של הטנגו, הסטייקים הכי עסיסיים בתבל וכמובן הכדורגל הנפלא ביותר.

הרשימה הזאת מצביעה בפניכם על כמה מן הדברים שאסור, פשוט אסור לכם להחמיץ במהלך ביקור בארגנטינה. אנחנו ב”אופקים טיולים מאורגנים” דואגים כמובן שהם יהיו חלק מן הטיול המאורגן לארגנטינה ומהחוויה הדרום אמריקאית שלכם.

טנגו בבואנוס איירס

תשכחו כל מה שאתם יודעים על טנגו. רק במהלך ביקור בבואנוס איירס בירת ארגנטינה אפשר להבין עד כמה הריקוד הזה חושני, מרטיט, מרגש וארוטי. יש אינספור אפשרויות לחוות את הטנגו של בעיר וכדאי לנסות ולטעום מנו בכל אחת מהן. הפשוטות ביותר הן בכיכרות. ברובע אל רטירו ובכמה מן הכיכרות המרכזיות של העיר מציבים רקדנים צעירים מגבר ורמקולים, הקהל מתאסף במהירות סביב וזוגות זוגות הם יוצאים להדגים את זריזות הרגליים, חוש הקצב והחושניות שלהם. הגברים זוקפים, הנשים נאות והתיאום בין בני הזוג מעורר השתאות. כל זה כמובן מעורר את התאבון והמקומות המקצועיים יותר – מועדוני הטנגו של בואנוס איירס – מציעים את האפשרויות המרתקות ביותר. בין אםפ זה במועדון של קרלוס גרדל או בכל אחד מן המועדונים האחרים – זה נהדר. ברוב המוסדות האלה מגישים גם ארוחת ערב, אבל קל לשער שלא תזכרו מה אכלתם שם. הטנגו מאפיל על הכל. ארגנטינה – אבי שעיה

אגם ארחנטינה

לכאורה כל האגמים בעולם כחולים, אבל האמירה הזאת מעידה על כך שלא ראיתם את אגם ארחנטינה ליד קלפטה. הכחול שלו שונה, זוהר, טורקיזי ומרהיב פי כמה מן האגמים האחרים. האטרקציה הגדולה ביותר של השיט באגם, אחרי שנרגעים קצת מן הכחול הנפלא, הוא המפגש הקרוב עם הקרחונים. יש שניים בולטים כאלה – קרחון אופסלה נחשב לגדול בעולם ושטחו קרוב ל-400 קילומטרים רבועים וקרחון אונלי אמנם קצת יותר קטן אבל לדעת רבים יפה יותר.

פריטו מורנו

יש מטיילים רבים שנוסעים לדרום אמריקה כדי לראות את קרחון פריטו מורנו. אפשר די בקלות להבין אותם. זהו ללא ספק אחד היהלומים הנוצצים ביותר בכל טיול בחלק זה של העולם ובלי ספק חוויה שלא שוכחים, גם כאשר כל הפרטים האחרים בטיול מתערפלים מעט. הקירות הלבנים הבוהקים של הקרחון נעים ללא הפסקה. תמיד יש כאן חלקים מקיר הקרח הענקי שקורסים ונופלים בקול רעש עצום ולקול מצהלות הצופים. אם אתם באמת בני מזל תזכו לחזות בהתמוטטות משמעותית של חלק גדול מקיר הקרחון. זה כבר מראה שאפשר לספר עליו לנכדים ולנינים.

ברילוצ’ה

ההשוואה הפשוטה והמתבקשת ביותר היא בין ברילוצ’ה לשווייץ. האגם שעל גדותיו היא שוכנת כחול, בתי העץ בעיירה דומים לבתים השווייצריים ולמרבה ההפתעה המוצר הפופולרי ביותר הוא שוקולד. אל תחמיצו את הטעימה מן ארגנטינה-אבי שעיההשוקולד המענג והאיכות שמייצרים בברילוצ’ה ובסביבתה. הטוב ביותר הוא להמר דווקא על היצרנים הקטנים, אלה שיוצקים תבניות ביתיות של שוקולד איכותי שהמתכון שלו נרכש בידי כמה דורות של מומחים. כל אלה מותחים את הקשר השווייצרי של ברילוצ’ה עד הקצה, אבל אסור לשכוח את הרי האנדים שניצבים ברקע והם, מה לעשות, מרשימים הרבה יותר גם מהרי האלפים הגבוהים ביותר בשווייץ. ברילוצ’ה משמשת בסיס מצוין לטיולים באזור זה ולמסלולי ביקור גם בצ’ילה הסמוכה.

מפלי איגוואסו

אי אפשר להתכונן לקראת המראה של מפלי איגוואסו. אי אפשר גם לעכל את הגודל, העוצמה והרעש שהם יוצרים. צריך לראות אותם כדי להבין ולהאמין. המפלים העצומים האלה משתרעים על פני שלושה קילומטרים. יש כאן למעשה 270 מפלים שוצפים, שכמויות אדירות של מים ניתכות בהם ללא הרף. המפלים שוכנים על הגבול בין ארגנטינה לברזיל ובצד הארגנטינאי כדאי מאוד לפקוד את מפלי שתי האחיות המרשימים. הוויכוח איזה מן הצדדים, הארגנטינאי או הברזילאי, מרשימים יותר לא יוכרע כאן וכנראה לא יוכרע כבר לעולם. צריך לפקוד את שניהם כדי לגבש דיעה.