וייטנאם עם ילדים – המדריך לחופשה משפחתית בוייטנאם עם הילדים

המדריך לחופשה משפחתית בוייטנאם עם הילדים

אם אתם מתכננים לבקר בוויטנאם עם ילדים, כשאי לכם לקרוא את המדריך שהכנו עבורכם אשר יכול לסייע לכם בתכנון הטיול ובשהייה במדינה מיוחדת זו.

וייטנאם היא מדינה מיוחדת מאד בה ניתן ללמוד כל העת יחד עם הילדים על נושאים שונים כמו המגוון הביולוגי בדלתא של נהר המקונג, שבטי ההרים בסאפה בטיול שבטים ומקדשים ועל ההיסטוריה העשירה של המדינה – מלחמת וייטנאם, האימפריה הסינית והשפעתה ועוד.

מזג האוויר בוייטנאם משתנה לאורכה של המדינה. אם אתם מתכננים טיול עם הילדים, תוכלו לתכנן את הטיול מראש גם מבחינת מזג האוויר. באופן כללי, הן בהו צ’י מין והן בהאנוי ניתן לבקר בכל זמן בשנה, אבל לא כך באזורים אחרים במדינה.

 

דרום וייטנאם עם הילדים

אנחנו ממליצים להתחיל את הטיול בוייטנאם בדרום ולעלות לצפון. מדוע? תושבי דרום וויטנאם ידועים בקבלת הפנים החמה שלהם והם יותר מסבירי פנים לתיירים. ניתן לטוס להו צ’י מין, לבלות בעיר ובדלתת המקונג ואחרי כן לעלות צפונה.

הו צ’י מין היא עיר דינמית מאד! יש בה אנרגיה מטורפת, ההיסטוריה של העיר והאוכל הייחודי מוסיפים לביקור גם עם ילדים.  אז מה תוכלו לעשות בעיר הזו עם ילדים?

מופע AO: מופע AO נערך בבית האופרה של הו צ’י מין והוא מופע של אקרובטים ומוסיקה וויטנאמית.

פארקי שעשועים בדרום וייטנאם לילדים

אחת הפעילויות המהנות לילדים בויטנאם היא ביקור בפארק שעשועים. יש שניים כאלו בהו צ’י מין. הפארקים גדולים ויש בהם גם פארק מים.

מחילות קו צ’י

מחילות קו צי’ זוהי רשת של מחילות מתחת לאדמה אשר שימשו את לוחמי הוייט קונג להתגנב לתוך מחנות האמריקאים. כמה מהמחילות כל כך צרות  וקטנות שרק ילדים יכולים לעבור בהן.

היכל העצמאות

היכל העצמאות הוא ביתה של הממשלה הוייטנאמית, אשר נראה כמו כמוסה המחזירה אותך בזמן לשנות ה 70. כל הריהוט והדקורציה הם מאוה תקופה ויש שם גם טנקים ומסוקים.

סיורים כמו שני האחרונים מסקרנים ומעניינים מאד את הילדים.

שוק הלילה המרכזי למשפחות עם ילדים בבן טאהן

בשעות הערב יספק לכם הזדמנות לאפשרויות אוכל רבות. השוק מוצף ברבבות אנשים, אוהלים, דוכני אוכל רבים והחגיגה גדולה.

שייט בנהר המקונג הוא חוויה אדירה לילדים. ככל שתרחיקו מהעיר הגדולה, כך עלות השייט תפחת והחוויה תהיה אותנטית יותר.

 

צפון וייטנאם עם הילדים

צפון וייטנאם מציעה מגוון אפשרויות להרפתקאות עם ילדים בכל הגילאים. ביקור בשבטי ההר או שייט וביקור בהאלונג ביי המדהים. משפחות רבות המטיילות בוייטנאם מבקרות גם בהאנוי ופעמים רבות מתחילות ומסיימות את הטיול בעיר זו.

מה יש לעשות עם ילדים בהאנוי? הנה מספר דוגמאות:

מוזיאון האתנולוגיה הוייטנאמי

מוזיאון האתנולוגיה הוייטנאמי הוא אחד מהמוזיאונים היותר טובים לביקור עם ילדים. תערוכות רבות במוזיאון מציגות את החיים בוייטנאם לאורך השנים. התערוכה המעניינת ביותר עם ילדים היא של בתים בגודל אמיתי המראים את אותנטיות החיים וילדים יכולים להיכנס ולגעת במוצגים.

מופע בובות מים למשפחות עם ילדים

מופע בובות מים למשפחות עם ילדים – אף ביקור בוייטנאם לא יהיה שלם ללא ביקור במופע כזה. האנוי היא אחת הערים הטובות ביותר לראות מופע שכזה מפני שיש מספר אפשרויות וזהו המופע האותנטי ביותר.

פארק מים למשפחות

בצפון וייטנאם אפשר למצוא את פארקי המים הגדולים ביותר בוייטנאם וגם פארק שעשועים עם רכבות הרים. חוויה לכל הגילאים, במיוחד בימי הקיץ החמים.

סאפה ושבטי ההר

בצפונה של וייטנאם, בקרבת הגבול עם סין, מתגוררים לפחות 5 שבטים הממשיכים לשמור על ייחודיותם ועל המסורות הישנות שלהם – אלו הם שבטי ההר. לסאפה מגיעים בדרך כלל ברכבת, בנסיעה ארוכה הנמשכת 8 שעות, או באוטובוס  וזהו אתגר עם ילדים… אבל כשכבר מגיעים לסאפה – נהנים ממסלולי הליכה, מנוף מדהים וממפגש עם תרבות מסקרנת – כל זה הופך את הביקור באזור לבלתי נשכח.

האלונג ביי הוא אחד מהמקומות היפים בוייטנאם ובעולם כולו.

הנסיעה מהאנוי להאלונג ביי  יכולה להימשך כ 3 שעות ולפעמים יותר. יש לקחת זאת בחשבון כשנוסעים עם ילדים. ודאו שיש לכם מספיק מים וחטיפים לדרך. שייט במפרץ הוא מעניין ומהנה ביותר!ביקור עם הילדים בוייטנאם הוא ביקור מאתגר אך גם מרתק ומסקרן. ההנאה מובטחת!

השאירו פרטים כאן ונציג מטעם אופקים טיולים מאורגנים יחזור אליכם עם טיול המותאם בדיוק בשבילכם לוייטנאם. 

 

2018-11-26T08:54:49+00:00