בעקבות המסע המופלא

טיול לארצות הברית – החוף המזרחי והמערב התיכון – 13 ימים/ 11 לילות
בעקבות תוכנית הטלוויזיה “המסע המופלא עם אהרוני וגידי”

קוד טיול:  USA
מדינות:  קנדה וארצות הברית מחוף לחוף
אורך הטיול: 13 ימים/ 11 לילות
סגנון: טיולים מאורגנים לקהל הרחב
איזורים: ניו הייבן, קייפ קוד, פרובינסטאון, בוסטון, קליבלנד, “חגורת התירס”, שיקאגו, רפיד סיטי, שמורת הר ראשמור, דנוור, ניו יורק
מסלול ייחודי המבקר בחוף המזרחי ובמערב התיכון של ארצות הברית, בו נכיר לכם את ארצות הברית מזווית אחרת: תרבותית, היסטורית וקולינרית. זהו מסלול מהנה ביותר, שנועד לגרות לכם את המיינד ואת החך.

בטיול תחוו גם שייט לווייתנים עוצר נשימה , כמו גם, ביקור בכמה משמורות הטבע והאתרים ההיסטוריים המומלצים ביותר בארצות הברית בהם: שמורת “הר ראשמור” – עם ביקור באתר שהפך לאחד מסמלי ארצות הברית, “פארק קסטר” שנחשב לאחד מהאזורים הטובים ביותר לצפייה בחיות בר, ואנדרטת “קרייזי הורס” – שתלמד אתכם על המורשת והתרבות של הילידים האינדיאנים בארצות הברית. וזה עוד לא הכל! נאכל את הפיצה הייחודית והמדוברת של שיקאגו. משם נמשיך לשוק האוכל הוותיק של קליבלנד . נלמד על “חגורת התירס” של המערב התיכון ונבקר בחוה מקומית באינדיאנה, ובחווה אורגנית לגידול באפלו ברפיד סיטי. לא נפספס ביקור במבשלת וויסקי מקומית ברפיד סיטי,  וסיור במפעל הממתקים הבינלאומי “המונדז” בעיר דנוור, שפועל כבר כמעט 100 שנה. ניו יורק תעטוף אותנו בריחות וטעמים מופלאים, של בשר מעושן (Briscet) מהטובים בברוקלין.

2019-04-23T15:13:21+00:00